רפואת שיניים משמרת באמצעות לייזר פוטונה


מאת: ד"ר אמיל ליטבק | יום רביעי,19 ליוני, 2013

רפואת שיניים משמרת, כשמה כן היא – מטרתה לשמר כמה שיותר את המצב הנוכחי בשיניים, מבלי לבצע טיפולים נרחבים, במטרה למנוע טיפולים מורכבים. כאשר מדברים על רפואת שיניים משמרת, מדברים על טיפולים כמו איטום חריצים (שנעשה בעיקר בקרב ילדים), שחזורים (סתימות), הסרת אבנית וטיפולים שמרניים בחניכיים, לעומת הטיפולים הכירורגיים.

היתרון הגדול של טיפולי שיניים משמרים בלייזר באמצעות המכשיר מבית פוטונה, כמו בשחזורים או בסתימות, הוא דיוק הפעולה והסרה מינימלית ביותר של חומר שן, בהשוואה לפעולת המקדח הרגילה והמוכרת. כמו כן, בטיפולים משמרים בלייזר מתבצע חיטוי החלל והשארתו מוכן לשחזור, ללא חיידקים.

רופא שיניים בלייזר - איטום חריצים

איטום חריצים באמצעות לייזר – לפני ואחרי

במקרים רבים מאוד ברפואת שיניים משמרת בלייזר, יש אפשרות להימנע מטיפולי שורש. ברפואת השיניים הקונבנציונלית לעומת זאת, היינו נדרשים לבצע טיפול שורש במקרים רבים. ההימנעות מטיפולי שורש היא בזכות הדיוק, החיטוי והטכנולוגיה הייחודית של פוטונה.

טיפולים משמרים בשיניים כמו סתימות למשל, דורשים זריקת הרדמה והמתנה כדי שהחומר אכן ירדים את מקום הטיפול. משך הזריקה וזמן ההמתנה הם חמש דקות לפחות. טיפול שיניים בלייזר המוגדר טיפול משמר אינו דורש הרדמה, ולכן מקצר את זמן הטיפול.

יתרון נוסף ומשמעותי של הלייזר לעומת השיטה הקונבנציונלית הוא האפשרות לבצע טיפולים באזורים שונים של הפה. אם רופא השיניים מרדים אזור מסוים, הוא לא יכול להרדים אזור אחר, אחרת המטופל יאבד תחושה כמעט בכל חלל הלסת. רופא שיניים בלייזר שמבצע טיפולים משמרים, יכול לטפל באזורים שונים בפה באותו הטיפול. כך ניתן לחסוך זמן יקר.

לקבלת מידע נוסף על טיפולי שיניים בלייזר לחצו כאן

הכותב הנו ד"ר אמיל ליטבק, שבמרפאתו ניתן לבצע טיפול שיניים בלייזר באמצעות מכשור מתקדם מבית Fotona. למידע נוסף על טיפול שיניים בלייזר ללא כאב בכלל! לחצו כאן

Share Button


תגיות: , , , , , ,


One Response to רפואת שיניים משמרת באמצעות לייזר פוטונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>