צפו: איך מבוצע טיפול חניכיים בלייזר?


מאת: ד"ר אמיל ליטבק | יום שישי,24 לינואר, 2014

מחלת חניכיים היא אחת מתוך סוגי מחלות רבים שאנו נאלצים להתמודד איתן בחלל הפה. מחלת חניכיים יוצרת כיסים בין שורש השן לחניכיים עצמם. מה שנפגע ואנו שואפים לתקן הוא את העצם, שמחזיקה את השיניים עצמן. באמצעות טיפול שיניים בלייזר ניתן לייעל משמעותית את טיפולי החניכיים.

הבעיה היומיומית והפתרון

טיפול חניכיים בלייזר

טיפול חניכיים בלייזר

כיסי החניכיים הם מקור להצטברות מזון שקשה מאוד להוציאו באופן יומיומי על ידי הברשת שיניים. המזון שנשאר בתוך כיסי החניכיים נרקב ובאזור מצטברים חיידקים הפוגעים באזור. טיפול חניכיים טוב מסיר את שאריות המזון ומסלק את הרקמה הפגועה, תוך ניסיון להקטין את הכיס, כדי שלא תהיה הצטברות מזון בהמשך.

רפואת שיניים בלייזר ביצעה מהפכה בתחום טיפולי החניכיים. כל הפעולות שתיארנו נעשו באמצעים מכניים ושטיפות של הכיס, אך טיפול חניכיים בלייזר מאפשר לבצע את כל הפעולות האלה טוב יותר, מהר יותר ובאופן יעיל יותר.

למעשה, טיפולי שיניים בלייזר יכולים למנוע ניתוחי חניכיים, ואם יש צורך בטיפול חניכיים, ניתן לבצע אותו באופן שמרני יותר בעזרת ציוד מתקדם. מכשיר ה-Light Walker משלב שתי מערכות לייזר שמשלימות אחת את השנייה בטיפול חניכיים ומבצעות את הטיפול בצורה המדויקת ביותר.

צפו בהדגמה: טיפולי חניכיים בלייזר

Share Buttonכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>