טיפולי שיניים בלייזר – מחיר הטיפול באמת מפחיד?


מאת: ד"ר אמיל ליטבק | יום שני,28 לאוקטובר, 2013

אנשים השוקלים לבצע טיפול שיניים, נדרשים למספר החלטות. בחירת רופא/ה, בחירת מרפאה, מחיר הטיפול ועוד. בשנים אחרונות גם נושא הטכנולוגיה העילית תופס מקום נכבד ברשימת השאלות וההחלטות.

תמונה: Adamr

תמונה: Adamr

לעתים חושבים שטכנולוגיה עילית תורמת למחיר גבוה במיוחד. אכן הטכנולוגיה תורמת גם למחיר גבוה יותר, אך ברור שחופשה במלון 5 כוכבים יקרה יותר מאשר חופשה במלון 3 כוכבים. האיכות מעלה את המחיר ברפואה בכלל וברפואת שיניים בפרט, בהבדל קטן אחד: הימצאות מערכת לייזר במרפאת שיניים אינה הגורם המשפיע ביותר על מחיר.

יש לכך כמה סיבות: רוב טיפולי השיניים המבוצעים באמצעות לייזר דורשים פחות זמן ובכך הרופא חוסך זמן יקר. מצד המטופל, הרי שחסכון בזמן חשוב לו לא פחות מאשר לרופא אך יותר מזה – שימוש מושכל בלייזר ברפואת שיניים חוסך טיפולים. למשל, באמצעות לייזר אפשר למנוע טיפול שורש וברור שאת כל הטיפול הנלווה לשן שלאחר טיפול שורש. המטופל מרוויח גם זמן וגם כסף.

יש להסתכל על הטיפול במובן הרחב ולא כטיפול בודד

לכן כאשר מחפשים באינטרנט "מחיר טיפולי שיניים בלייזר", יש להבין זאת במובן הרחב ולא כטיפול אחד בודד. פעמים רבות מתקשרים אנשים למרפאתי ושואלים על מחיר טיפול שיניים בלייזר, מחיר טיפול שורש בלייזר או טיפול שתל בלייזר. מחיר ניתן למטופל רק לאחר בדיקה קלינית, רנטגנית ושיחה מפורטת על אפשרויות טיפול שונות, כאשר מוסברים למטופל היתרונות והחסרונות של תהליך טיפולי כזה או אחר. לכן, אנו לא מוסרים מחיר בטלפון בשום מקרה.

במרפאתו של ד"ר אמיל ליטבק ניתן לבצע השתלות שיניים בלייזר באמצעות מכשור מתקדם מבית Fotona. למידע נוסף על טיפול שיניים בלייזר ללא כאב בכלל! לחצו כאן

Share Button


תגיות: , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>