סוגי טיפולי השיניים בלייזר במכשיר ה-LightWalker


מאת: ד"ר אמיל ליטבק | יום רביעי,12 ליוני, 2013

מכשיר ה-LightWalker נחשב למילה האחרונה ברפואת השיניים בלייזר. מדובר במכשיר מתקדם שפותח על ידי Fotona הסלובנית ומשמש כיום רופאי שיניים רבים לטיפול יעיל ומהיר במטופלים שלהם.

ד"ר אמיל ליטבק - מכשיר ה-Lightwalker

מכשיר ה-Lightwalker

סוגי הטיפולים שניתן לבצע על ידי ה-LightWalker מגוונים מאוד ומודגמים בסרטון. ניתן לראות בו את המכשיר בפעולה בטיפולי השיניים השונים:

רפואת שיניים משמרת. קרן הלייזר העדינה הנוגעת במשטח השן מבצעת את הפעולה בצורה מדויקת להפליא. בסרטון ניתן לראות הכנה של שן לאיטום חריצים, טיפול שמבוצע בד"כ בשיניים טוחנות קבועות ראשונות אצל ילדים. בהמשך, מתבצעת הכנה של שן לציפוי למינציה. בנוסף, ניתן לראות כי קרן הלייזר של מכשיר ה-LightWalker, שנקראת Er:YAG, היא המהירה ביותר בהשוואה לשיטות האחרות.

טיפולי שורש. שיטה מהפכנית שמאפשרת לבצע ניקוי וחיטוי של תעלות השורש בתלת ממד, תוך שימוש בשני אורכי גל שונים. בשלב הראשון מתבצע ניקוי וחיטוי של התעלות בקרן לייזר באורך 2,940 ננומטר ובשלב השני חיטוי עמוק של קירות השורש בקרן לייזר אחרת באורך 1,064 ננומטר.

 

 

ד"ר אמיל ליטבק - הדמיית פעולת קרן הלייזר

הדמיית פעולת קרן הלייזר

טיפולי חניכיים. באמצעות המכשיר המתקדם, ניתן להשיג תוצאות מצוינות בדרך הכי פחות פולשנית שקיימת. ניתן לקבל תוצאה מצוינת בשלושה צעדים: הסרת רקמת החניכיים הפגועה, הסרת האבנית ורובד החיידקים מהשורש ויצירת קריש דם יציב.

 

טיפולים כירורגיים. גם טיפולים מורכבים יכולים להתבצע באמצעות מכשיר הלייזר LightWalker מבית Fotona. הלייזר לא מטפל רק בשיניים ובחניכיים, אלא גם בחלקים שונים של חלל הפה. בסרטון ניתן לראות טיפול בגידול כלי דם וסילוקו בקרן לייזר. בהמשך רואים ניתוח בחוד השורש ולאחר מכן סילוק רקמת חניכיים עודפת.

הלבנת שיניים. קרן הלייזר Er:YAG מבצעת הלבנה בשיטה היעילה והטובה ביותר שקיימת. המכשיר מציע את השיטה המהירה, העדינה והכי פחות פולשנית בהלבנת שיניים. התוצאות נראות לעין.

צפו בטיפולים השונים של מכשיר ה-LightWalker:

הכותב הנו ד"ר אמיל ליטבק, שבמרפאתו ניתן לבצע טיפול שיניים בלייזר באמצעות מכשור מתקדם מבית Fotona. למידע נוסף על טיפול שיניים בלייזר ללא כאב בכלל! לחצו כאן

Share Button


תגיות: , , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>