השתלת חניכיים מחיר


מאת: ד"ר אמיל ליטבק | יום ראשון,6 לינואר, 2019

השתלת שיניים במחיר הוגן ונוח

השתלת שיניים היא הליך רפואי שנועד לתת פתרון למצבים של חוסר בשן אחת או במספר שיניים, וזאת לצד אפשרויות טיפוליות נוספות כמו גשר קבוע או תותבות נשלפות. באופן כללי, השתל מעניק מספר יתרונות מהותיים לעומת אפשרויות הטיפול האחרות, אם כי הוא לא תמיד הבחירה הנכונה והטובה ביותר.

לכן, במרפאת הלייזרים של ד"ר אמיל ליטבק בוחנים היטב את מצב הפה והאפשרויות הנכונות לטיפול, ובמידת הצורך מציעים למטופל השתלת שיניים במחיר נוח והוגן ובמגוון שיטות וסוגי שתלים.. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי עלות שתלים לשיניים הינה גבוהה יותר מאשר המחירים של הטיפולים המשמרים. זאת הודות לידע וניסיון רב ל הרופאים המבצעים, עקב שימוש בציוד ובחומרים יקרים ומספר פגישות רב יחסית לטיפולים משמרים.

גישה לשתלים. ניתן לבצע באמצעות הלייזר

גישה לשתלים. ניתן לבצע באמצעות הלייזר

לא משתילים איבר!

בקרב הציבור קיימת לעיתים אי הבנה בסיסית לגבי השתלות שיניים ויש הסבורים כי כמו בתחומי רפואה אחרים מדובר בהשתלה של איבר. ואולם, מדובר בתהליך שונה לחלוטין. שתל ברפואת שיניים הוא למעשה מעין יתד העשויה מטיטניום בד״כ, שלעיתים יש לה הברגה חיצונית והברגה פנימית ולעיתים לא. את מתקן או היתד הזה מחדירים לעצם הלסת במקום שבו חסרה השן או השיניים, ובעצם הוא מחליף את שורש השן. עליו ניתן להרכיב בהמשך את המבנה והכתר שיהוו את התחליף עבור השן או השיניים החסרות. מדובר בהתערבות פשוטה יחסית שבכלל איננה דומה להשתלה של איבר, על כל המשתמע מכך מבחינת סיכון לדחיית שתלים או לצורך ליטול תרופות לכל החיים.

יש לציין כי עלות שתלים לשיניים משתנה בהתאם למספר פרמטרים, וביניהם סוג השתל והיצרנית שלו, המוניטין של מרפאת השיניים, היקף הטיפול ומספר הפגישות והשתלים הנדרש, התערבויות נלוות ומיוחדות וכן הלאה. אמנם לסוגיית המחיר יש חשיבות מבחינת הלקוח אולם ראוי לזכור כי היא אינה חזות הכל. מה שחשוב הוא לקבל תמורה מלאה והולמת לכספכם ולכן יש לוודא שמדובר ברופא בעל ניסיון רב בהליך זה ושהמרפאה משתמשת בשתלים איכותיים.

לפרטים נוספים על שתלים דנטליים, מחירים והתהליך הטיפולי, ולקביעת פגישה במרפאה התקשרו אלינו בטלפון 072-2222272.

Share Buttonכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>