הלבנת שיניים בלייזר מחיר


מאת: ד"ר אמיל ליטבק | יום ראשון,6 לינואר, 2019

הלבנת שיניים בלייזר במחיר נוח ומשתלם

אנשים רבים שמתקשרים למרפאתנו מעוניינים לדעת כמה עולה הלבנת שיניים בלייזר. מדובר בהתערבות אסטטית הצוברת פופולאריות בזכות האיכויות המיוחדות של טכנולוגיית הלייזר בכלל, ושל האפשרות להלבין שיניים בפרט. אנו משיבים ללקוחותינו כי ראשית המושג הנכון הינו הבהרה ובמרפאה ניתן לבצע הלבנת/הבהרת שיניים בלייזר במחיר נוח ומשתלם, כאשר התוצאות בהחלט מצדיקות את התשלום.

הלבנת שיניים בלייזר כפטנט עולמי

ראשית, אם תבצעו על הלבנת שיניים השוואת מחירים באינטרנט או בטלפון, תראו שקיימים הבדלים בין המרפאות השונות. אכן, כל מרפאה מציעה עבור הלבנת שיניים עלות שונה ולא קיים מחירון אחיד. ההבדלים נובעים בין היתר מהמוניטין והוותק של המרפאה, משיטת ההלבנה מה משתמשים, מהמיקום בישראל ועוד. על כן, לצד שאלת המחיר צריך גם לקחת בחשבון מה בדיוק מציעים לכם. כיום קיימות מספר שיטות להלבנת שיניים שניתן לבצע במרפאה תוך שימוש בחומרים ייעודיים, או לבצע לבד בבית עם הנחיה של הרופא.

הלבנת שיניים בלייזר (הדמיה)

הלבנת שיניים בלייזר (הדמיה)

לכן, כאשר אתם בוחנים את העלות הליך הלבנת שיניים עליכם להבין גם מה בדיוק מציעים לכם. כלומר האם מדובר בשיטה בדוקה ואיכותית, מה רמת התוצאות שהיא מציעה והאם יש לה יתרונות ייחודיים. כך לדוגמא, במרפאתו של ד"ר אמיל ליטבק מבצעים הלבנת שיניים בלייזר FOTONA LIGHTWALKER באורך גל 2940 נ״מ האפשרי רק בלייזר הנ״ל. מדובר בשיטה יעילה ומהירה להלבנת/הבהרת שיניים ללא חימום או  פגיעה ברקמות בריאות. יתר על כן, מדובר בהליך קצר ביותר בהשוואה לכל השיטות הקיימות בשוק. לכן, בחירה בטיפול עם FOTONA LIGHTWALKER היא ללא ספק הנכונה והמוצלחת ביותר, אך חשוב כמובן לוודא שלמרפאה יש הרבה ניסיון בעבודה עם לייזר ברפואת שיניים, שכן הדבר מוביל לטיפול מהיר, יעיל ומוצלח יותר.

ולמה בכלל להלבין שיניים?

כפי שאמרנו, בשנים האחרונות יש פופולאריות גבוהה להלבנות השיניים, שכן אנשים הבינו שהם יכולים ליהנות משיניים צחורות ונאות. מדובר בדרך מצוינת להתמודד עם שינויי הגוון של השיניים, למשל עקב תורשה או אורחות חיים כגון עישון ושתיית קפה. כך זוכה המטופל לחיוך יפה ובטוח המקרין אל הסביבה וזוכה בחזרה לאהדה והערכה. כמובן יש להבין שהצלחת הטיפול הינה מותאמת אישית.

לפרטים נוספים על הלבנת שיניים בלייזר ולקביעת פגישה במרפאה התקשרו אלינו בטלפון 072-2222272.

Share Buttonכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>