צפו: הלבנת שיניים בלייזר בשיטה המהירה והטובה ביותר


מאת: ד"ר אמיל ליטבק | יום רביעי,5 לפברואר, 2014

מחקרים שנעשו בארצות הברית גילו שאנשים זוכרים חיוך של אנשים אחרים, טוב יותר מאשר בגדים, התנהגות או מילים של אותם אנשים. הדבר נכון במיוחד בפגישה ראשונה – בכל מסגרת שהיא. כמובן שחיוך עם שיניים לבנות ויפות הוא חיוך שזוכרים אותו ומשפיע לחיוב הרבה יותר מאשר שיניים שהן לא לבנות ולא יפות.

ישנם מקרים שבהם על מנת לקבל חיוך יפה יותר, יש צורך בהלבנת שיניים, או ליתר דיוק "הבהרת שיניים". המונח "הבהרת שיניים" נובע משום שלא ניתן להפוך שיניים ללבנות, אלא להבהיר אותן לעומת המצב שבהן הן נמצאות. בכל מקרה, נהוג לכנות את הטיפול בציבור הרחב כ"הלבנת שיניים".

הטיפול המתקדם ביותר כיום

הלבנת שיניים בלייזר - הדמיית הפעולה ע"י ד"ר אמיל ליטבק

הלבנת שיניים בלייזר – הדמיית הפעולה ע"י ד"ר אמיל ליטבק

כיום ניתן לבצע טיפול הלבנת שיניים בלייזר על ידי המכשור המתקדם מבית Fotona – המשתמש בלייזר ER:YAG. מדובר בלייזר הטוב ביותר, על פי מחקרים. אורך הגל של לייזר זה, כמעט לא מחמם את השן לעומת אורכי הגל האחרים. לכן, הליך הלבנת שיניים בלייזר Fotona בריא הרבה יותר, וההשפעה שלו מהירה וטובה יותר.

כשמדברים על הלבנת שיניים בלייזר, היתרון הגדול ביותר הוא הזמן. למשל, אם יש לכם אירוע חשוב ואתם מעוניינים להעניק לשיניים מראה בהיר יותר, הפתרון האולטימטיבי הוא הלבנת שיניים בלייזר – שכן הוא מעניק תוצאות מיידיות למטופלים.

אופן הטיפול

לאחר הנחת ג'ל המגן על החניכיים, משתמשים בחומר שנועד להבהיר את השיניים. לאחר הנחת החומר על השיניים, מופעלת קרן הלייזר הייחודית של Fotona עליו. השימוש בקרן הלייזר מפעיל את מי החמצן הנמצאים בתוך החומר – וכך למעשה מבוצעת הלבנת השיניים בלייזר.

צפו: כך מבוצעת הלבנת שיניים בלייזר במהירות וביעילות

לחצו לקבלת מידע נוסף על טיפולי שיניים בלייזר

Share Button


תגיות: , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>