הטיפול הייחודי באפטות ובפצעי פה בלייזר


מאת: ד"ר אמיל ליטבק | יום חמישי,25 ליולי, 2013

כמעט כולם מכירים את התחושה הלא נעימה כאשר מתפתח פצע בחלל הפה. במקום לסבול, הפתרון נמצא ברפואת שיניים בלייזר, והיא פשוטה מתמיד.

פצעי פה מסוג אפטה הם פצעים בצבע אפור ובעלי שוליים לבנים או אדומים. הפצעים הללו מופיעים מפעם לפעם בפה האדם. במחקר הקיים אין מידע מדויק בנוגע לסיבות הופעת הפצעים או לתזמון הופעתם.

טיפול בהרפס באמצעות לייזר

טיפול בהרפס באמצעות לייזר

עד היום, כאשר הופיעה אפטה בפה, היה ניתן להמתין עד שהפצע יעבור, או לחלופין להשתמש בתכשירים שנועדו להרגיע את האזור, ויעילותם אינה גדולה. בשני המקרים, האפטות יגרמו לסבל במהלך שגרת היומיום ויפגעו דרמטית באיכות החיים, אם כי הן אינן מזיקות לגוף. כיום, באמצעות טיפול לייזר, ניתן לטפל בבעיות האלה בקלות. רבים לא מודעים לאפשרות הקיימת להשתמש בלייזר כדי לטפל בפצעי פה, וזה הזמן להכיר את השיטה.

שיטת הטיפול בפצעי פה בלייזר

באמצעות הלייזר, יוצרים סוג של צריבה באזור הפגוע, וזו הופכת לעוד פצע קטן בפה. הפצע עצמו נשאר, אבל הכאב נעלם. במקרים מסוימים יהיה מדובר במצב שעלול להיות רגיש ולא נוח יחסית, אבל ללא ספק מדובר בשיפור משמעותי לעומת האפטה.

בלייזר ניתן לטפל באופן יזום גם בהרפס. כאן הלייזר למעשה מחטא את הפצעים ועוזר בכך לריפוי המקום. הטיפול מקצר את משך הריפוי בכמה ימים, ולא נועד להעלים את הפצע.

אורך הגל שבו מטופלות בעיות של פצעי פה ואפטות – הוא אורך גל המיועד לרקמות רכות כמו חניכיים ולחיים, וגם לרקמות קשות. כל מכשירי הלייזר שנועדו לטיפול בבני אדם יכולים לשמש את הרופא לצורך הטיפול. ברוב מוחלט של המקרים, התוצאות יעילות מאוד ומשך הטיפול עצמו לא אורך יותר מכמה דקות.

מכשיר ה-LightWalker מאפשר טיפול בפצעים בחלל הפה, צפו:

הכותב הנו ד"ר אמיל ליטבק, שבמרפאתו ניתן לבצע טיפול שיניים בלייזר באמצעות מכשור מתקדם מבית Fotona. למידע נוסף על טיפול שיניים בלייזר ללא כאב בכלל! לחצו כאן

ד"ר אמיל ליטבק – רופא שיניים עוסק ברפואת שיניים בלייזר ומעניק טיפולי שיניים ללא כאב!
השאירו פרטים בצד ימין של המסך או התקשרו, ואנחנו נשמח לייעץ לכם מדוע כדאי לכם לעבור לטיפולי שיניים בלייזר.

כתובת המרפאה:
ירושלים 39,קריית אונו

Share Button


תגיות: , , , , , ,


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>