איך מטפלים בנחירות


מאת: ד"ר אמיל ליטבק | יום ראשון,6 לינואר, 2019

איך מטפלים בנחירות בצורה יעילה ופשוטה?

כמעט מחצית מאיתנו נוחרים בלילה, וזוהי עובדה. ואולם, מכיוון שמדובר בתופעה המתרחשת בשינה בעיקר בשעות הלילה, אנשים רבים לא מייחסים חשיבות מספקת לתופעה ומגרעותיה. יתר על כן, זוהי תופעה המעוררת מבוכה בקרב האדם שנוחר, מה שמביא להמשך ההסתרה וגרוע יותר – לחוסר טיפול. אם כבר בדקתם פעם איך מטפלים בנחירות ושמעתם רק על ניתוחים פולשניים ומסובכים, חשוב שתשמעו על האפשרות החדשנית יחסית של טיפול בנחירות בעזרת לייזר.

התערבות פשוטה, קלה ויעילה

אנשים רבים תוהים, חושבים וגם בודקים איך מטפלים בנחירות. יש מספר תשובות לשאלה זו החל מהפחתת משקל, דרך התערבויות של מעבדת שינה, חבישת מסיכות ייעודיות, ועד ניתוח להפסקת נחירות שהינו פולשני וכרוך בהחלמה לא פשוטה. יתר על כן, במרבית המקרים התוצאות של התערבויות אלו אינן מספיק טובות או עומדות בציפיות. לאור מצב עניינים זה, אין פלא שאנשים רבים הרימו ידיים וויתרו על האפשרות לשפר משמעותית את איכות השינה של הנוחר/ת ושל בני/בנות זוג.

לכן חשוב להכיר את הטיפול בנחירות שמבוסס על טכנולוגיית הלייזר. בטיפול הזה מקרינים קרן לייזר שגורמת להתכווצות של הרירית, להתקשחות והתמתחות של החיך, וכך נוצרת הרחבה של נתיב האוויר העובר מהפה לריאות. למעשה, פעולת הלייזר דומה לזו שעושים בהצערת עור הפנים אצל רופאי עור. מדובר בקרן דקיקה מאוד שגורמת לשינוי ברירית ובעומק הרקמה. בתהליך זה הרירית מתכווצת, נמתחת והרקמות הפנימיות (קולגן ואלסטין) מתחדשת, החך עולה וכך מתאפשר מעבר הרבה יותר יעיל של אוויר. בד בבד, ישנה ירידה ברמות הרעידה של הרירית ושל הענבל והתוצאה היא הפחתה משמעותית בעוצמה ובמשך הנחירות.

מדובר בטיפול הנפרש על פני שלושה עד ארבעה מפגשים קצרים, כאשר בין המפגש הראשון לשני ממתינים כ- 21 יום, ובין המפגש השני לשלישי ממתינים כ- 30 יום. לבריאותו של המטופל לא נשקפת כל סכנה מהלייזר או מהטיפול בכלל, והוא מתאים לנשים ולגברים כאחד.

גם אתם רוצים לדעת איך מטפלים בנחירות בצורה קלה, פשוטה ויעילה? לפרטים נוספים ולקביעת פגישה במרפאת הלייזרים של ד"ר ליטבק התקשרו לטלפון 072-2222272.

Share Buttonכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>